При оформлении заказа Вы вносите предоплату в размере 50% от стоимости своего заказа,которая не возвращается в случае если Вы аннулируете заказ уже после его регистрации и отправки!Оставшаяся стоимость выплачивается  после получения товара.В случае,если Вы желаете получить товар почтой сумма предоплаты составляет так же 50%.После нашего сообщения Вам о том,что товар прибыл в Таллинн Вы переводите оставшуюся сумму за заказ плюс расходы на пересылку,после чего получаете код посылки,с помощью которого можете отследить свою посылку в интернете.Пожалуйста будьте внимательны при составлении заказа,так как товар  возврату не подлежит.При желании поможем подобрать нужный Вам размер.Вы можете обменять товар в течение 7 дней после его получения.При осуществлении обмена товар должен быть не использованным,в оригинальной упаковке и со всеми этикетками.Варианты обмена и сроки будут обсуждаться индивидуально. 

                                                                                     Администрация Misuerte.                         

Tellimuse vormistamisel tehakse ettemaks 50%.Ettemaks ei tagastatakse juhul,kui ostja on loobunud tellimusest pärast tellimuse vormistamist ja saatmist!Ülejaanud summa makstakse müüjale pärast kauba kättesaamist.Juhul,kui soovite postisaatmist ettemaks on kah 50%.Pärast kauba jõudmist (Tallinnasse) ostja maksab ära ülejaanud summa ja rigisisesed postikulud  ja pärast seda saab oma pakkikoodi et pakki internetis jälgida.Palun koostage oma tellimused hoolikalt,sest et kaup tellitatakse spetsiaalselt Teie jaoks ja tagasi ei osteta.Soovi korral hea meelega aitame Teile valida õiged suurused.Kauba on võimalik ümber vahetata 7 päeva jooksul pärast pakki kättesaamist.Kaup paeb olema täiesti kasutamata,originaalpakendis ja kõik sildid peavad kohal olema.Vahetamise variandid ja tarneaeg sellisel juhul arutatakse individuaalselt.

                                                                                       Misuerte administratsioon.